Kategórie

ELITE OPEN

Muži

Počet tímov: max. limit 14 (minimálny počet 8 tímov)

Hrací čas: 2x15 min. hrubý čas (stopuje sa pri strelení gólu, vylúčení, posledné 2 min. tretiny), finále a o 3.miesto: 3x15 min. hrubý čas (stopuje sa pri strelení gólu, vylúčení, posledné 2 min. tretiny)

Veková hranica: rok narodenia 1999

Výnimky: V danej kategórii sú neni povolené žiadne výnimky.

Ženy

Počet tímov: max. limit 12 (minimálny počet 6 tímov)

ELITE OPEN KIDS

B18

(rok narodenia 1996 a mladší - min. vek 14 rokov)

Počet tímov: max. limit 14 (minimálny počet 6 tímov)

Hrací čas: 2x15 min. hrubý čas (stopuje sa pri strelení gólu, vylúčení, posledné 2 min. tretiny), finále: 2x20 min. hrubý čas (stopuje sa pri strelení gólu, vylúčení, posledné 2 min. tretiny)

B16

(rok narodenia 1998 a mladší - min. vek 12 rokov)

Veková hranica: rok narodenia 2002

B14

(rok narodenia 2000 a mladší - min. vek 9 rokov)

Veková hranica: rok narodenia 2004

G18

(rok narodenia 1996 a mladší - min. vek 13 rokov)

Veková hranica: rok narodenia 2000

G16

(rok narodenia 1998 a mladší - min. vek 11 rokov)

Hrací čas: 2x15 min. hrubý čas (stopuje sa pri strelení gólu, vylúčení, posledné 2 min. tretiny), finále: 2x20 min. hrubý čas (stopuje sa pri strelení gólu, vylúčení, posledné 2 min. tretiny)

G14

Hrací čas: 2x15 min. hrubý čas (stopuje sa pri strelení gólu, vylúčení, posledné 2 min. tretiny), finále a o 3.miesto: finále: 2x20 min. hrubý čas (stopuje sa pri strelení gólu, vylúčení, posledné 2 min. tretiny)

Propozície

Termín:
Elite Open, 18.7.2014 - 20.7.2014 (piatok, sobota, nedeľa)
Elite Open KIDS, 27.6.2014 - 29.6.2014 (piatok, sobota, nedeľa)

Štartovné:
130,-€ / tím v kategórii Elite Open (Muži, Ženy)
110,-€ / tím v kategórii Elite Open KIDS (B18, B16, B14 - G18, G16, G14)
- štartovné musí byť zaplatené najneskôr do 1.6.2014, v prípade odhlásenia tímu po 2.6.2014 sa štartovné tímu nevracia (môže sa stať výnimka vo výnimočnej situáii), tím je definitívne zaregistrovaný na turnaji až po prijatí štartovného na účet organizátorov turnaja

Individuálny poplatok (ID náramok):
4,-€ / osoba-hráč
- poplatok za osobu-hráča, je povinný uhradiť tím najneskôr do 5.6.2014, v cene ID náramku je vstup na všetky zápasy turnaja, zľavy do fast foodu Kebabizňa a reštaurácie McDonaldʼs Trenčín, + ďalšie zľavy, ktoré budú zverejnené 5.6.2014 na webe turnaja

Platba:
- platba štartovného a individuálnych poplatkov

Banka: VÚB Banka

Číslo účtu: 2727705959/0200
Variabilný symbol (VS): 20xxxx (xxxx - číslo tímu)

Účel platby: Napíšte tam svoj názov klubu

-pre zahraničné platby je potrebné pri platení v banke aj IBAN a aj SWIFT

IBAN: SK5102000000002727705959

SWIFT: SUBASKBX

Ceny:

Pre najlepšie 3 tímy v každej kategórii – pohár, medaile, diplom, vecné ceny. All Stars team v každej kategórii – pohár, diplom, vecné ceny. Víťaz každej kategórie bude v prípade organizácie úspešného ročníku mať štartovné v roku 2015 zdarma.
Prince money v kategórii Muži - určí sa podľa počtu tímov.

Rozhodcovia:
Zápasy budú rozhodovať oficiálny rozhodcovia s platnou licenciou v spolupráci so SZFB a IFF.

Poistenie:
Turnaj nie je poistený, všetci hráči štartujú na vlastné riziko a organizátori su neni zodpovedný za zranenie, ochorenie a stratu.